hasta yatağı Seçenekler

 Hasta sıkışma önleme sistemi RBS, sarrafiyeucu ve ayakucu bölümleri arasını kalkış esnasında 13 cm hevesliarak hastanın sıkışmasını önler, böylelikle bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı haklı kaymasını en aza indirir.

Eğin dokumasına şayan dizaynı ile kullanıcı ağırlığının yatağa müsavi düzeyde dağılması katkısızlanır.

Hassaten hasta yatakları mevsuk ve çabuk arızalanma yapmayan bir mimarida olmalıdır. Bunun dışında yataklar suhuletle devinme ettirilebilir ve taşınabilir bir yapıda olmalıdırlar. Bunun haricinde hastanın türüne göre münasip büyüklükte, su geçirmez özellikte, farklı aksesuarlarda ve konfor seçeneklerinde olmaktadırlar.

Uzun süren dinlenme ve istirahat mucip tedavilerde hastanın sağlamlığını ve iyileştirme sürecini kolaylaştırmaya çaldatmaışan ürünlerdir. Hasta yatakları kişinin rahatlığını ve konforunu arttırır.

Karyola ile beraberinde mevrut kanallı ve çift katmanlı ortopedik Hyper akak, karyola hareketlerine tam uyumludur. Çökmeye karşı garantilidir.

şiddetli yaşam standartları ve konfor ön planda tutularak geliştirilen motor müteharrik denk seti baş ve bacak bölümlerinin bağımsız aksiyon olanağı sebebiyle kişiye özel pozisyonun kolayca ayarlanmasını esenlar.

Fermuarlı kılıf kolay çıihtiyarlıp temizlenebilir yahut yıkanabilir. Anti bakteriyel özelliği sebebiyle uzun süre yatarak sağaltma vermek zorunda artan hastanın eğin yarası gibi problemlerle kontralanmasını önler.

HR Denk; 18 cm baştan aşağı HR High Resellent (sünger) malzemeden üretilmektedir. Gayrı hasta yatağı çeşitlerine göre azıcık elan pek bir yataktır. Palas değiştirilebilmesi yürekin fermuarlı kılıf ile kaplanmıştır.

Görenler Şoke Başüstüne! Denizli’ye Bir Velican’ı Sığdıramadınız mı? Zıpır rampasında alkollü güruhcü dehşeti! 6 gencin ölümle dansı! Çekini kaybeden Denizlili esnafın medet talebi Bursa da hareket mi evet son an

Hastalarınızı gündüz boyu gamsız ettirebilme kapasitesine iye medarımaişetlevsel hasta yataklarına sizlerde iye olup kullanabilirsiniz. Üstelik yatakların evinizde ferah ferah kullanabileceğini de atmak isteriz.

Slemun aleykm bn sakarya dan annem çim 10 gündüz önce pankreans kanseri tanılaması konuldu Allah Muhammet s.a.v aşkına yardimci olabilecek yokmu

multiBED, muvazeneli ve ergonomik tasarımlı açılabilir korkulukları ile henüz güvenli denk methali ve çıkışı esenlar. Yek elle hızlı ve amelî açılıp, otomatik hileçalabilen kat korkuluk mekanizması ile hastalara kolay ulaşım sağlanır.

Patentli dizaynıyla yatma pozisyonundaki kısıtlı hareketleri ortadan kaldırarak kişiye konfor ve özgürlük sağlar.

Kendi çhileıştığım hastanede bile aynı yataklardan kullanıyoruz. Anneme bile aynısından aldım, çok asude etti. Hastanızın uzun süre yatalak durumu var ise, hekim olarak bu tip bir mecra referans ederim.


Avam arasından motorlu akak veya mobilize yatak olarak da isimlendirilmektedir. Hasta yataklarının en önemli kısımları hasta karyolası olarak tabir edilen paroba. Bu parçanın esnek olması ve dayanıklı olması yatağın uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlamlar.

manuel olanlara için daha bir tomar özelliği vardır. Sistemde ne kadar çok motor kullanılırsa o kadar çok özellikli bir hasta karyolası

Hasta Yatağı Fiyatları markaya, kaliteye ve barındırdığı başka özelliklere bakılırsa tadil gösterebilmektedir. Karşıdan karşıya kumandalı hasta yatağı ile kumandasız hasta yatağının fiyatı aynı değildir.

Hasta karyolaları yatan hastaların hizmetında kullanılan en önemli kayıtlardandır. Bebek, çocuk yahut yetişkin hastalar muhtevain özel olarak üretilmiş hasta karyolaları mevcuttur. Bunlar ölçüleri bakımından farklıdır. Karyolaların manuel yahut motorlu modelleri vardır.

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde gestaltlmaktadır. Kesik dönemde yatacak hastalar yürekin hasta yatağı kiralama mutlak surette elan soylu erki ve mantıklı bir yolculuk olarak hastalar aracılığıyla seçilmektedir.

Yirminin üzerinde çeşitli hasta yatağı yapım yazar, satılık ve kiralık olarak siz değerli ziyaretçilerimizin tasarrufına sunuyoruz. Bakım ustalıklerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu artıran yatakları birinci sınıf bir işçilik ve yetkin düşüncemlarla imal ediyoruz.

Bir hafta önce babam karınin aldım.Denk altı Daha fazlasını burada bulabilirsiniz ışığı dışında herşeyi aklık çaldatmaışıyor unvanırım bir temazsızlık var gelip yapmış oldular ilgilendi firma

Evde denetlemelan hastaların çokları medikal ürünler kullanır. Bu ürünlerin kalitesinin etkili olması hastanın elan çok yarar esenlamasına yardımcı olacaktı...

Hassaten kullanım kolaylığı yardımıyla hasta yakınları, refakatçiler veya mizaç çkızılışanlamış olurı hastaya ferah ferah pozisyon verdirebilir. Tüm ürünlerimiz hasta eminği ve konforu ön planda tutularak üretilmiştir. Kaliteli hasta karyolalarını bu kategoride inceleyebilirsiniz.

Senelik, aylık yahut haftalık kiralama seçenekleri sunuyoruz. Bulaşıcı bir müddet tıbbi amortisör kullanacak kişiler, ürünü satın eksiltmek adına bu yöntemi tercih etmektedirler.

Onun namına henüz hızlü olan iki motorlu hasta karyolası yeğleme edilmelidir. Hassaten motor gücü koca olan karyola ile hastaya elan aşkın açıyla konum aldırılabilir. Sonuç olarak motorlu hasta karyolalarının, manuel olanlara gereğince elan çok özelliği vardır. Fiyatları ise manuel hasta karyolalarına göre henüz yüksektir.

multiBED, kararlı ve ergonomik layihamlı açılabilir korkulukları ile daha emin denk methali ve çıkışı katkısızlar. Hareketsiz elle hızlı ve amelî açılıp, buraya TIKLAYIN kendi kendine allıkçalabilen taç korkuluk mekanizması ile hastalara basit ulaşım katkısızlanır.

Raporlu hastalarınızın SGK vasıtasıyla büyüklük aracılığıyla sağlamlanan hasta yatağı desteğinden yararlanmasına da yardımcı oluyoruz. Mesai Yatak sağlıklı günler diler.

Eminği maksimum düzeyde sağlayan seatBED güçlendirilmiş korkulukları ile düşme olasılığını ortadan kaldırır, sışitama önleme sistemi hareketler esnasında konforu en Daha fazlasını bul üst seviyede meblağ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *